Bun venit pe forumul Infobotro Zambet
Pentru a putea vedea toate mesajele trebuie sa va creati cont.
Pentru a va crea un cont dati clik pe butonul "Inregistrare"
Pana nu va inregistrati si conectati nu puteti vizualiza decat rubrica de stiri "News"

Va multumim. Foarte fericit


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun venit pe forumul Infobotro Zambet
Pentru a putea vedea toate mesajele trebuie sa va creati cont.
Pentru a va crea un cont dati clik pe butonul "Inregistrare"
Pana nu va inregistrati si conectati nu puteti vizualiza decat rubrica de stiri "News"

Va multumim. Foarte fericit
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

*urban* Kid Cudi anunta ca se apuca de cantat rock [02.11.2010]

 :: News

In jos

*urban* Kid Cudi anunta ca se apuca de cantat rock [02.11.2010] Empty *urban* Kid Cudi anunta ca se apuca de cantat rock [02.11.2010]

Mesaj  Aleksandra Mar Noi 02, 2010 6:28 am

*urban* Kid Cudi anunta ca se apuca de cantat rock [02.11.2010] Kidcudiarestatart2

Chiar inainte de lansarea ultimului sau album, “Man on the Moon II: The Legend of Mr. Rager”, Kid Cudi sustine ca s-a cam saturat de rap si ca ar vrea “sa cante” mai mult. Artistul a declarat ca vrea sa isi incerce puterile cu muzica rock, ca va pune bazele unei trupe si ca deja invata sa cante la chitara.

“Invat singur sa cant la chitara, e noua mea pasiune. Nu am crezut niciodata ca as putea canta la vreun
instrument. Am incercat si am ramas surprins. Au trecut doua luni si jumatate, si deja incep un proiect…
E un album rock, se va intitula ‘Wizard’. Fac echipa cu producatorul Dot (da Genius)“, a povestit Kid Cudi.

Kid Cudi facuse deja aluzie la parasirea zonei de rap, la premiera videoclipului “Erase Me”. Acesta a urcat pe
scena impreuna cu Kanye West, lasand partea de rap acestuia si preferand sa cante la o chitara electrica.

Albumul “Man on the Moon II: The Legend of Mr. Rager” va fi lansat pe data de 9 noiembrie.


Aleksandra
Administrator

Zodiac : Varsator
Mesaje : 36
Data de inscriere : 03/10/2010
Varsta : 33

http://infobotro.cdrom.tv

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: News

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum